SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent GOLF 2
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
134694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET GOLF 2 1.6 I THJESHT VITI PRODHIMIT 91, 5 MUJ RKS NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM TE VETEM
Informata rreth publikuesit
Artin
Prishtinë
049 580 036
DRENAS [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »