SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Focus
Çmimi :
€3,450.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
265,234
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
ID e produktit :
134696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura ne gjendje te rregullt me gjitha serviset i ka te kryme ka katronin e gjelbert per maqedoni per nje vit regjistrim ka deri me 6 muj 2017 pres blers serijozPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Esat
Düsseldorf, Germany
+38643900725
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »