SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ose ndrrohet kombi/kamioneta
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
134702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kombi mercedes vitto 2001 2.2diezel automatik shitet ford tranzit 2000 2.4 diezel manual bejme edhe ndrrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besim
044/49 695226
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »