SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tiguan 2.0 4 motion
Çmimi :
€17,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
134706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Tiguan 2.0 i bardhē, 2009, Full extra: Panoramē, Lekurē, automatik, tipronik, klimatronik, 4x4, xenon, blutooth,abs,esp,XHIP .Perfekt. Serviset komplet me dhembzor me kompresor klime, vaj automatiku e motorri, filterat komplet.Shitet per arsye familjare. Rexhistrim deri 7,2017.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
djashari
044143989
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »