SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Porshe Cayenne - ZBRITJE 5,500 EUR
Çmimi :
€32,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '16
Lloji :
Porsche Cayenne
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
134711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Porshe Cayenne 3.0 Dizel me 185,000 te kaluara dhe eshte dora e dyte,vetura eshte ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryera.

Vetura eshte me tabela te Shqiperise.....
Informata rreth publikuesit
fatosmustafa
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »