SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MECEDES C 250 CDI AMG LINE 4MATIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
MECEDES C
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
47,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2014
ID e produktit :
134716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset elektrike ,
ulset sport , navigacion GPS TV HD , i hapur lart PANORAM ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON , kamer mbrapa ,
tempomat , senzora te parkingut para dhe mbrapa , radio CD USB SD ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mecedes-c-250-cdi-amg-line-4matic 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »