SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat bravo 1.9
Çmimi fillestar :
€6,900.00
Ju kurseni :
€345.00 (5% zbritje)
Çmimi :
€6,555.00 Çmimi rritet në €6,900.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
Fiat Bravo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
134723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbër
Prishtinë
044385538
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »