SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroën C3
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
134729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Citroën C3 asht ne gjendje shum te mir te me servis po sa te kryer... Kilometrazha 180 mij...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prizren
+37744285888
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »