SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 530 dizell - 5200 EUR
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
BMW 530
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2003
ID e produktit :
134737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw dizell 530 me tabela te huja kilometrat 220000 km tiptronik Per qdo informat 049117204

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
blerim
Prishtinë
049 417 204
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »