SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES-BENZ E-Class 280 CDI
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Mercedes E 280
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
368
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2005
ID e produktit :
134739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz E Class 280
Vetura është në gjendje perfekte
Vetura posedon: Navigation , Cd player , DVD, AUX, 6X airbag , karrike lëkure , etj
Motorri 3222 ccm 193 ps
Bëj ndrrim
Numri i telefonit 044 571 514 +viber , whatsapp
Informata rreth publikuesit
Em-fix
Prishtinë
044571514
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »