SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Tuareg - 35,000 EUR
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
31,327
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2009
ID e produktit :
134741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 35000 euro ose ndrrohet me apartament , ose objekt tjeter Viti 2009 Kamjo automatike Ngjyra blu metalizato Kilometrra 31327 origjinale Cel:0692543721Cel:0696444422

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ejbi
47373738282
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »