SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CHRYSLER 300 C AWD 4×4 3.5 BENZIN +PLIN - NDRRIM I MUNDSHEM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:27
Lloji :
Chrysler 300C
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2005
ID e produktit :
134749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES

CHRYSLER 300 C AWD 4x4 3.5 BENZIN + PLIN

VETURA E KA PLININ NE DIZNE

MODEL EVROPIAN NGA ZVICRRA

FULL OPCION :

AIR BAG - ABS - ESP

MBYLLJE QENDRORE - XHAMA DHE PASQYRE ELEKTRONIKE

INTERIOR LEKURE -KARRIGE ME NGROHJE

AUTOMATIK -TIPTRONIK - TEMPOMAT

NAVIGACION - DRITA XENON - SENZOR PARKINGU

SENZOR SHIU E SHUM TJERA

VREGJISTRIM DERI NE JANAR 2017

NDRRIM I MUNDSHEM ME VETURA TJERA

NUK ESHT HIPOTEK PERKTHEHET MENJEHER LPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
.
Prishtinë
044398373
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »