SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0tdi 2005
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
233,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
134750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 modeli B7 8E viti i prodhimit 2005 me ndrrues te shpejtesive manual, 2.0 tdi 140ps, e regjistruar me targa te kosoves dhe ne gjendje shum te mire, si teknike ashtu edhe optike. Te gjitha serviset i ka te kryera: zamajac, korp, llamell, drukllager, rrypin e dhemzorve, pompen e ujit, filterat e karburantit, filterat e ajrit, vajin e motorrit, gurtnet, diskat e frenave, te gjitha te dokumentuara. Gomat i ka te reja Altenzo(kompani australiane) te vitit 2016, me fellne origjinale te audis r17 me vul. Mundeni me e qu kudo per kontroll. Posedon senzora te parkimit mrapa, senzor te shiut, CD changer me 6cd, 2 qelsa origjinal. Cmimi 8500euro i diskutueshem. Ndrrim vetem me Audi a6 2.0tdi ose me Bmw 520d. Pres bleres serioz! Kontakt +377 44 316 241 (viber)Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rilind
Prishtinë
049 88 66 26
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »