SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CRAFTER 2.5 TDI 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor
Lloji :
Volkswagen Crafter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
237,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2006
ID e produktit :
134752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET CRAFTERI I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA POSEDONMOTOR 2.5 TDI LIBER SERVISI 237000KMGJAMA ELEKTRONIK6SHPEJTSIGOMA TE REJAPER ME SHUME INFO NA KONTAKTONI 044181927 OSE NE VIBER + 37744181927 PRESIM BLERS SERIOZ.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
agon
Prishtinë
044181927
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »