SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Skoda Octavia 2008 1.9 Tdi
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '16
Lloji :
Skoda Octavia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
134753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum te rregullt, eshte shum e ruajtur dhe i ka te gjitha librat e servisit Ka censor dhe karrika me nxemje Ka 1 vit regjistrim deri me 27.09.2017 Jam interesuar per nje bleres serioz. Tel dhe viber: +377 44 453 883

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpat
Gjakovë
+377 44 453 883
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »