SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart roadster 700 turbo +38649 67 65 65
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Smart Roadster
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
168,539
Motori (kubik) :
700.00
Viti :
2004
ID e produktit :
134758
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
smart roadster 700 turbo ne gjendje perfekte pa dogan me tabel tzvicres me servisa te kryerPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vv
Prizren
044826862
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »