SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pasati i ardhun prej ch
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1999
ID e produktit :
134763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passatin 2.3 VR5 i ardhun prej zvicrre pa dugan asht ne gjendje profekt rryp i bardh mrena

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gezim
Gjakovë
0767078494
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »