SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TIGUAN 2.0 TDI DSG 115.000 KM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:43
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
115,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
ID e produktit :
134764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura
VW TIGUAN
MOTORI 2.0 TDI
DSG AUTOMATIK
SAPO DOGANUAR
KM ME GARANCION
115.000KM ME GJITHA LIBRAT E SERVISIT
GARANTOJ PER QDO SEN NE KETE VETUR
I DOGANUAR NE SHKURT 2016 PER HER TPAR
ORARI THIRRJES 9:00 - 22:00
PRES VETEM BLERES SERIOZ
NDERRIM NE BOJ FLM
INFO TEL 044 207 526
049 207 526 VIBERPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »