SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen C5 - 2010 - 2.0 Hdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:30
Lloji :
Citroen C5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
134769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura e llojit: Citroen C5,2.0 Hdi, 163 ps, Me 05:07:2016 i ekspertizuar, Extra Gps, senzor parkingu, klimatizion automatik, kontrollim te stabilitetit, ISOFIX, me liber te servisit, senzor te shiut, sensor te dritave, karrikat me nxemje, si dhe opsionet tjera te zakonshme siq jan pezullimi i gomave etj.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
049257310. 41762373519
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »