SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 7 VII DSG HIGHLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
134771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf vii 7
Ngjyra e kalter metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin Automatik DSG
Opsione : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset alcantara , ulset me ngrohje ,,
ulset sport , dritat LED , dritat BI XENON , bordkompjuter ,
tempomat , mbajtesin e distrances DISTRONIC , navigacion GPS ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , Park Pilot .radio CD SD CARD ,
me dhez pa qels START/STOP sistem , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj FULL Lled led

044 218 816

Viber +37744218816.
Informata rreth publikuesit
Avni
Prishtinë
044 218816
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »