SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530D SPORTPAKET FACELIFT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
ID e produktit :
134774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hiri mbyllt metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zeze , ulset me ngrohje ,
ulset me ftofje , ulset elektrike dhe memory , dritat BI XENON ,
dritat LED para dhe mbrapa , KAMER mbrapa , bordkompjuter , tempomat ,
dy TV mbrapa , senzora te parkingut para dhe mbrapa , radio CD USB DVD ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , navigacion GPS TV HD , abs ,
zerimin HARMAN/KARDON , dritaret elektrike , esp , airbag ,
dritaret elektrike , fellne . etj FUL OPSIONE .Për më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-530d-sportpaket-facelift 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »