SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Reno Kangoo 1.9 Dizell i Thjesht RKS
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '16
Lloji :
Renault Kangoo
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2001
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
134778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet : Reno Kangoo 1.9 D
Reno Kangoo posedon Regjistrim deri me 15-01-2017
Reno Kangoo posedon 2 qelsa , Librat e Renos edhe servisit Viti i Prodhimit 2001, Rexhistrimi i par ne RKS me Daten : 15-01-2016

Qmimi: 2300 Euro

Ndrrimi i Mundshem

FLM per Mire Kuptim

Per Me Shume Kontakt: 049197531 / 044533556
Viber :+38649197531
viber : +37744533556
Informata rreth publikuesit
Veton
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »