SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
26,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2001
ID e produktit :
134790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet gilf 4 2.8 v6 4x4

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qerim
Bosna, Federation Of Bosnia And Herzegovina, Bosnia And Herzegovina
+387 62 773 897
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »