SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw x5 2003
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
134801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw x5 3.0i rexhistrim deri n'Mars 2017 ac klim xhama elektrik xenon per me shum info +38649251186 +viber...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Pejë
049131916
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »