SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Veturen OpelAstra 1.7Dti / 2000
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2000
ID e produktit :
134806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Astra viti 2000 ne gjendje te rregullt 1.7 dti Rexhistrim deri ne Janar Qmimi 3550 €

tel & viber 044 294 527Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pronari
Prishtinë
044359819
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »