SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E290 - 97
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '16
Lloji :
Mercedes 290
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
134810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz E290 viti i prodhimit 97 ne gjendje perfekte.
1 vit te plote Rks
I servisuar komplet
4x xhama elektronik + te zi
Pasqyre elektronike
Fellne 16 coll
Klim 2 sezonal
Bord
Senzora te shiut
Retrevizor
Radio CD
Per me shume kontakto:044 459 627
VIBER : +377 44 459 627
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »