SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi -I- Tkuqe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:03
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
134815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES GOLF 4 1.9 TDI i tkuqe 6 shpejci Viti 12/2003 model 2004 I REGJISTRUAR RKS 8 muj KLIMATRONIK ESP ABS SERVO AIRBAG TEMPOMAT BORDKOMPJUTER GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE KOMANDA VOLLAN ULSE ME NXEMJE KARRIGA RIKARO OSHT SHUM NE GJEDJE TE MIR TEKNIKE OSHT SHUM I RUJTUN VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK TEL 044 264 888 Ndrrim i mundshem Sms mos dergoPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »