SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '16
Lloji :
Seat Cordoba
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,560,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
134817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat cordoba 1.9 dezell

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amrush
Shkup, Karpoš, Macedonia
045608810
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »