SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Kadett kabriolet 2.0 16 ventill
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '16
Lloji :
Opel Kadett
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1989
ID e produktit :
134828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt, Opel Kadett 2.0 16 ventillsh, regjistrim ka deri me daten 29.10.2016. Mund te kontaktoni dhene viber ne numrin +38649494205. Presim bleres serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adonis
+38649494205
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »