SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat punto
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2003
ID e produktit :
134830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ne gjengje shum te mir. liber te servisit. tip tronik regjistrim. dhe 8 muaj. i rusjtur mir. qmimi fiks. ndrrim nuk boj .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
armend
Gjilan
44-709-449
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »