SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 viti 2000
Çmimi fillestar :
€4,000.00
Ju kurseni :
€900.00 (23% zbritje)
Çmimi :
€3,100.00 Çmimi rritet në €4,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
134832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 tdi viti 2000 pa dogan sport muzik karrikat me tv ekran extra fabrik. Qmimi diskutushem per blers serioz.Postuar nëpërmjet celularit. nr.+37745506159 veq viber kontakt
Informata rreth publikuesit
Agon
Prizren
045506159
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »