SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a3 2.0 tdi S-Line full
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:01
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
161,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
134833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura eshte S-Line e rujtur shum per me shum ne 045333348 apo 049160160

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
045333348
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »