SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO NEW MODEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
103,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
134836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale ,timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset me ftofje ,
ulset me ngrohje para dhe mbrapa , ulset me masazh , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
navigacion GPS TV HD , senzrat e tejkalimit ne pasqyre , tempomat ,
bordkompjuter , mbajtesin e distances DISTRONIC , radio CD SD ,
dritat BI XENON MATRIX HEADLIGHTS sistem , dritat LED para dhe mbrapa ,
kamerat 360 shkalle , PERDE , i hapur lart SHIBER , zerimin BOSE ,
dyert me magnet ( SOFT CLOSE) , me dhez pa qels (KEYLESS-GO ,
projtektorin (heads up display) , abs , esp , dritaret elekrike ,
airbag , amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , fellne . etj
FULL OPSION .Për më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-a8-3-0-tdi-quattro-new-model-2 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »