SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 HSE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
RANGE ROVER
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
88,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
ID e produktit :
134837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hiri mbyllt metalike , 5 dyer , 7 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset lekur te zeze , ulset sport , ulset elektrike dhe memory ,
tempomat , bordkompjuter , navigacion GPS TV HD , KAMER mbrapa ,
i hapur lart PANORAMIK , amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , radio CD USB DVD ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike , fellne . etJPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=range-rover-sport-3-0-sdv6-hse 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »