SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault megane-2006
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212,981
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2006
ID e produktit :
134851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault megane- 1.5 naftePostuar nëpërmjet celularit.
0666156287
Informata rreth publikuesit
Nesti
Tirana, Albania
0662248102
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »