SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet 'Opel Vivaro'
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '16
Lloji :
Opel Vivaro
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,900,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2004
ID e produktit :
134875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ne shitje Opel Vivaro diesel transporter per 3/persona.kombi eshte ne gjendje te rrwgullt teknike posedon airbag,dhe Clima

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fidan
049151938
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »