SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 TDI _PACIFIK 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:43
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,342
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
134877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 4 TDI PACIFIK i vitie 2003 i ardhur tash eshte ne gjendja te mire shumm :per me shum munde te thirrni 044 13 46 05 ose 049134605 viber + 37744134605 pa dogan osht
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florim
Prishtinë
044134605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »