SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault megane
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2007
ID e produktit :
134879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes renault megane viti 2007 1.5DCI i rexhistruar n probacion 049285018 +viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonit
Gjilan
049285018
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »