SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat cc 2013
Çmimi :
€25,300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
134883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasat cc 2013 full opsion dsg me pilot me senzora tejkalimit senzora distances full opsion me u dhez start stop vetura shitet vetem me pare kesh jo me ndrrim numri kontaktues 049615986 Vetura servisat i ka te kryer ne servis te autorizum per km ju garantoi si nuk i ka kthyme mirpo mundemi me kontrollu ku te doni.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
049615986
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »