SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Transit- connect 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '16
Lloji :
Ford Transit
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
ID e produktit :
134887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KLIMATIZIMCD & RADIOTIMONI LEVIZEZTELEKOMANDA NE RADIO NE TIMON5.4l/100 95 PsMOTORR DIESEL INTERCOOLER4 GOMA VERORE, 4 GOMA DIMEROREHIDRAULIKI PA DOGANUARÇMIMI I VOLITSHËM.KONTAKTONI EDHE NE VIBER+377 45 378 049

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Perparim
Gjilan
045378049
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »