SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Grand Scenic 1.9 Diesel
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '16
Lloji :
Renault Grand Scenic
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
134889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen e tipit Renault Grand Scenic 1.9 Diesel, e prodhuar ne vitin 2005.
Vetura posedon 7 ulese, 2 pale goma (te veres dhe te dimrit), ka klime dhe i ka vetem 158000 km te kaluara.
Vetura eshte ne gjendje te rregullt, me tabela KS.

Te interesuarit mund te me kontaktojne ne numrin +377 44 888 595.
Informata rreth publikuesit
Nertil
Pristina
Kline [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »