SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW GT 530D XDRIVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
BMW GT
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
244.10
Viti :
2012
ID e produktit :
134900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
ulset lekur te zeze , ulset sport , ulset elektrike , tempomat ,
dritat LED , bordkompjuter , navigacion GPS TV HD , radio CD USB ,
senzora te parkingut , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
fellne . etj

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-gt-530d-xdrive 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »