SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasat cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
134902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet pasat cc 2009 2.0 tdi 175 kuj fuaqi Full Opsion me te ghitha senet FullPostuar nëpërmjet celularit.049728729 viber
Informata rreth publikuesit
Masar
045688898
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »