SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 207 1.4 HDI 1 VIT RKS 2007
Çmimi :
€4,950.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:50
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
ID e produktit :
134906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Peugeot 207
-Motorri 1.4
-Dizel
-Viti i prodhimit 2007
-1 vjet regjistrim
-Regjistrimi i par rks
-e ardhur nga zvicra
-Klim
-Shpenzimet shum te vogla 4l-100 km
-Shume ne gjendje te mire
-Kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »