SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Prius 1.5 Hibrid
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:19
Lloji :
Toyota Prius
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2005
ID e produktit :
134907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Toyota Prius
-Viti i prodhimit 2005
-Motorri 1.5
-Benzin
-Hibrid me rrym
-Fellne
-Klimatronic
-Automatik
-i regjistruar Rks
-i ardhur nga zvicra
-Regjistrimi i par
-Shume ne gjendje te mire
Kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »