SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra Benzin Plin -93
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
45,000
Viti :
1993
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
134917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra viti 1993 Benzin Plin eshte ne gjendje te rregullt dhe i ruajtun
Kontakto:
044262723
Informata rreth publikuesit
Retouch
Berlin, Connecticut
049643647
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »