SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2010 s line black edition
Çmimi :
€15,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '16
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
134933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje shum te mir brenda dhe jasht per me shum kontaktoniPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Prishtinë
+37745555733
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »