SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 sapo ardhur nga zvicra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:47
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
134939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.0Tdi Karavan Sapo Ardhun Nga Zvicra Automataik,Multitronic 7Shpejtsi ,Navigacion,changer 6CD Dvd ,Abs Arbag,Klima,Sensor Shiu,parkingu ,Dritav,...Etj.Vetura esht ne Gjendje shum te mir Teknike dhe optike 224.000 kmh te kalurar me liber servisi kmh e garantuara ,per me shum info kontakto ne nr.049739\999
Informata rreth publikuesit
arben
Ferizaj
044673380
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »