SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BENZ B KLAS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:34
Lloji :
Mercedes B 180
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
180.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
134957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA B KLAS 180 DIZEL VITI 2013 , NGJYR E BARDH I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME KATER DYER NE GJENJDE SHUMË TE MIR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT , I PA DOGANUR, QMIMI ME MARRVESHJE.
GJINDEMI NE PRISHTIN DRAGODAN MAGJISTRALJA PRISHTINË MITROVIC KILOMETRI I PAR.
Informata rreth publikuesit
vehbi
Prishtinë
044301801
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »