SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw passat 1.9 T ( DI )
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
134962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasatin ne gjendje shum te mir mekanike + vizuele me tegjitha serviset e kryara +( rrypi dhomzor komplet seti ) karrikat me ngrohje klim xhama elektronike regjistrim 7 mujPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Met
Gjakovë
044133900
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »